Lokata Bezkarna

Lokata bezkarna, jako integralna część oferty BGŻ Optima oferuje nieco wyższe oprocentowanie niż samo konto oszczędnościowe.

Lokata Bezkarna- oprocentowanie

Lokata bezkarna na dzień dzisiejszy (17 czerwca 2014 roku) oprocentowana jest na 4%, czyli znacznie wyżej niż podstawowe konto oszczędnościowe BGŻ Optima. Aktualne oprocentowanie lokaty bezkarnej można sprawdzić TUTAJ.

Oprocentowanie lokaty bezkarnej w BGŻ Optima często zmienia się z skali roku, warto zatem skorzystać z aktualnej oferty i już dzisiaj założyć lokatę na 4%.

Zalety i wady Lokaty Bezkarnej

Lokata na 4% to jedna z najwyżej oprocentowanych lokat, jakie mamy w chwili obecnej na rynku. BGŻ Optima gwarantuje nam też, że w przypadku zerwania lokaty przed terminem otrzymamy 100% wkładu. Nie zostaje zatem pobrana żadna opłata w wypadku przedterminowego zerwania lokaty.

W mojej opinii to jedna z najlepszych ofert na rynku i na chwilę obecną nie ma sobie równych. Nie widzę wad tego produktu. Może zdarzyć się, że chwilowo na rynku pojawią się produkty oprocentowane nieco wyżej, ale nie będzie to różnica znacząca. Lokata Bezkarna pozostaje zatem najlepszym wyborem dla osób chcących jednorazowo ulokować od 1tys. do 20tys. złotych. 

Jak otworzyć?

Otwarcie Lokaty Bezkarnej możliwe jest TYLKO DLA NOWYCH KLIENTÓW. Nie jest zatem możliwe otwarcie lokaty, gdy jest się już posiadaczem konta oszczędnościowego w BGŻ Optima.
Gdy posiadamy już konto w BGŻ Optima, mamy jedynie możliwość otwarcia lokat standardowych, oprocentowanych znacznie niżej. Tabela oprocentowania lokat w BGŻ Optima.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz